17 października 2019

Czas na powiększenie ust

Zgodnie z tym co oferuje medycyna estetyczna, można powiększyć swoje usta, dzięki czemu staną się pełniejsze i bardziej zmysłowe. Jest to idealna opcja dla osób, które mają wąskie usta lub nierówne wargi, co zaburza ich proporcje. To jak wygląda nasza twarz, ma bardzo duży wpływ na to, jak jesteśmy odbierani przez innych.

Mówi się, że nie należy oceniać książki po okładce, a opieranie się na wyglądzie drugiego człowieka jest powierzchowne. Jest w tym trochę racji, ale zanim kogoś poznamy, najpierw widzimy go z zewnątrz. Badania mówią jasno o tym, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i to na jego podstawie wyrabiamy sobie opinię. To czy będziemy chcieli poznać wnętrze drugiej osoby, w dużej mierze zależy od tego, czy nam się ona spodoba.

Co warto wiedzieć na temat powiększania ust?


Powiększanie ust jest zabiegiem niewymagającym pójścia pod skalpel. Nie trzeba też przejmować się niesamowitym bólem ani też długotrwałą rekonwalescencją. Usta wypełnia się preparatami zawierającymi kwas hialuronowy, który jest pochodzenia naturalnego. Oprócz efektu większych ust, można liczyć także na odżywienie i nawilżenie warg. Na korzyść tego zabiegu przemawia to, że efekty widoczne są natychmiast. Trzeba jednak liczyć się z tym, że nie są one stałe i po jakimś czasie wargi powrócą do wyglądu sprzed zabiegu. Konieczne jest wobec tego powtarzanie regularnie zabiegu, aby podtrzymać efekty. Uzyskane rezultaty zwykle stają się mniej wyraźne po upływie sześciu miesięcy. Bardzo ważne jest to, aby zabieg powiększania ust był przeprowadzany w renomowanej klinice, przez doświadczoną i wykwalifikowaną osobę. Wówczas można spodziewać się uzyskania niezwykle estetycznych efektów, a nie wyglądu przysłowiowego glonojada. Oprócz tego, że usta będą większe, można wyrównać symetrie warg, nadać odpowiedniego konturu i wygładzić zmarszczki znajdujące się wokół ust.

Wiele osób zastanawia się nad kwestią bezpieczeństwa takiego powiększania ust przy pomocy kwasem hialuronowym. Jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów, jakie ma do zaoferowania medycyna estetyczna. Nie jest nawet wymagana rekonwalescencja, a po zabiegu można powrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Normalnym zjawiskiem jest wystąpienie zaczerwienienia i nawet zasinienia w miejscu, które było ostrzykiwane. Zmiany te są jednak krótkotrwałe i samoczynnie znikają. Wystąpienie niewielkiej opuchlizny także nie powinno być powodem do niepokoju. Zwykle znika po upływie kilkudziesięciu godzin. Zabieg przeprowadzany jest z miejscowym znieczuleniem i może być powtarzany.

Więcej na https://drmarcinnowak.pl/oferta/modelowanie-powiekszanie-ust/